Гаряча вулканізації конвеєрних стрічок виконується за принципом гарячого зварювання і дозволяє отримати монолітну структуру стрічки. Місце стику буде мати той рівень еластичності і міцності, який абсолютно не поступиться показниками самої транспортної смуги. До того ж стрічка матиме рівномірну товщину, що дозволить розраховувати на високу продуктивність обладнання, що використовується.

У методі гарячої стикування використовують спеціальні вулканізаційні склади. Під впливом високих температур і тиску синтетичні і натуральні смоли плавляться і з’єднуються з робочою поверхнею конвеєрної стрічки, в результаті чого вдається отримати безперервний робочий шар.

Відомо, наскільки вразливими можуть бути стики транспортних стрічок в умовах постійних навантажень. Саме з метою отримання однорідного шва з хорошою еластичністю почали застосовувати метод гарячої вулканізації, який дозволяє максимально якісно з’єднати матеріали.

Які ж переваги має дана технологія?

  • Конвеєр швидко відновлює свою працездатність.
  • Стик має високий показник міцності і не виникає зазорів.
  • Стрічка має рівномірну товщину, а стикувальний шов гнучкий і еластичний.
  • Стиковка даного методу може виконуватися навіть в умовах великої запиленості приміщення і при низьких температурах.
  • Стрічка може відновлюватися без демонтажу.
  • Стрічки можуть експлуатуватися в широкому температурному діапазоні, що значно розширює сферу їх застосування.
  • З’єднувальний шов відрізняється довговічністю.

Широке використання даної технології обмежується наступними факторами:

  • Трудомісткість процесу.
  • Висока вартість спеціалізованого обладнання.

Якщо мова йде про підприємстві, що функціонує, то, звичайно не можна не відзначити той мінус, що масивне вулканизаційне обладнання буде переміщатися з певними складнощами, адже в таких умовах процес ремонту істотно ускладнюється.

Що стосується трудомісткості технології, то вона може бути компенсована за рахунок доступних витратних матеріалів і відмінною якістю конвеєрної стрічки.

При дотриманні технології і використанні якісних компонентів можна не турбуватися про ризик розшарування стиків. Як показує практика,при використанні методу гарячої вулканізації характеристики конвеєра стабільні і дуже міцні.

Замовити

тел.: +380 99 1873003

тел.: +380 68 1873003

тел.: +380 67 6111533 (Viber, WhatsApp)

Email: 0676111533@ukr.net

Email: office@savatech.com.ua