Коли транспортуються об’ємні матеріали, завжди можливе загоряння вантажу або конвеєрної стрічки. В порядку попередження ризику загоряння фахівцями компанії SAVA розроблені спеціальні типи самозатухаючої гуми – для гарантії максимальної безпеки.

Застосування Еластомір

Температурний

діапазон °C

Твердість

±5 Sh°A

Макс.стираємість (мм3) Застосування
K SBR/NR -25 до +60 63 160

Вогнестійка гумова конвеєрна стрічка для наземного застосування згідно DIN EN 12882.

Конвеєрна стрічка призначена для транспортування легкозаймистих і вибухових матеріалів. Підходить для вантаження і транспортування вугілля, вугільного пилу, може використовуватися на металургійних і ливарних заводів, в харчовій промисловості (порошки, зерно, цукор …), деревообробної промисловості, алюмінієвої, паперової, хімічної промисловості і при виробництві добрив.

Конвеєрна стрічка відповідає таким вимогам: стійкість до займання з покриттям, антистатичність, випробування на тертя в барабані.

S SBR/NR -25 до +100 63 160

Вогнестійка гумова конвеєрна стрічка для наземного застосування згідно DIN EN 12882.

Конвеєрна стрічка призначена для транспортування легкозаймистих і вибухових матеріалів. Підходить для вантаження і транспортування вугілля, вугільного пилу, на металургійних і ливарних заводах, в харчовій промисловості (порошки, зерно, цукор), у деревообробній промисловості, алюмінієвій, паперовій, хімічній промисловості і при виробництві добрив.

Конвеєрна стрічка відповідає наступним вимогам: стійкість до горіння з покриттям і без (також вогнезахисний шар), антистатичність, випробування на тертя в барабані.

SMVO CR/BR -20 до +100 68 180

Вогнестійка гумова конвеєрна стрічка для надземного застосування згідно DIN EN 12882.

Конвеєрна стрічка призначена для використання в небезпечних умовах, в потенційно вибухонебезпечному середовищі. Підходить для надземного використання, для легкозаймистих матеріалів, потенційно вибухонебезпечних зон.

Конвеєрна стрічка відповідає таким вимогам: стійкість до горіння з покриттям і без (також вогнезахисний шар), антистатичність, випробування на тертя в барабані, випробування пропанового пальника.

SMVU CR/SBR/BR -20 до +100 68 180

Вогнестійка конвеєрна стрічка призначена для використання в підземних установках згідно EN 14973 dIN.

Конвеєрна стрічка призначена для використання в небезпечних умовах, в потенційно вибухонебезпечному середовищі. Може використовуватися при будівництві тунелів, при підземних роботах і в потенційно вибухонебезпечних зонах.

Конвеєрна стрічка відповідає таким вимогам: опір до горіння з покриттям і без (також вогнезахисний шар), антистатичність, випробування на тертя в барабані, випробування пропанового пальника.

Пожежобезпечні конвеєрні стрічки підходять для використання:

  • на теплових станціях, електростанціях і на сміттєспалювальних заводах
  • при навантаженні і перевезенні вугілля
  • на металургійних і ливарних заводах
  • на закритих транспортерах
  • при транспортуванні легкозаймистих матеріалів
  • у вибухонебезпечній зоні
  • при близько розташованому джерелі вогню
  • в тунельних конструкціях
  • в підземних шахтах

Замовити

тел.: +380 99 1873003

тел.: +380 68 1873003

тел.: +380 67 6111533 (Viber, WhatsApp)

Email: 0676111533@ukr.net

Email: office@savatech.com.ua