Масло і мастильні речовини дуже згубно впливають на гуму. Для того щоб запобігти так зване «набухання гуми», гумове покриття повинне бути масло- і жиростійким. Проте, не всі мастильні речовини і масло однаково агресивні по відношенню до гуми, тому інженерами компанії SAVA розроблені різні типи стрічки, що відповідають різним умовам експлуатації.

Тип стрічки Еластомір

Температурний

діапазон °C

Твердість

±5 Sh°A

Макс.

стираємість

(мм3)

Застосування
MOR

NBR/

SBR/BR

-20 до +100 61 130 Покриття з середньої маслостійкістю. Підходить для матеріалів з невеликою кількістю тваринних жирів і рослинних олій (зернові, ріпак і його відходи, компост, кормові суміші, тирса і стружка з низьким вмістом смоли / терпена і ін.).
MG PLUS NBR/SBR -15 до +100 65 150 Маслостійке покриття і середньо-маслостійке покриття. Підходить для матеріалів, що містять тваринний жир або рослинну олію. Цей тип стрічки використовується в галузях, де виробляється і переробляється зерно, кормові суміші, соєва макуха, консери, целюлоза, деревна стружка, добрива. Застосовується для стрічок з обрізаними бортами і для транспортерів, що ковзають.
GMG NBR -25 до +100 60 130 Високомаслостійкий тип покриття призначений для транспортування продуктів, що містять мінеральні масла, дизельне паливо, терпен та ін. – навіть при підвищеній температурі. Цей тип стрічок стійкий до ліламіну, який використовується при виробництві добрив.
KMOR NBR/BR -25 до +60 60 150

Маслостійке покриття і середньо маслостійке покриття. Вогнестійке гумове покриття і покриття згідно ISO 340.

Підходить для транспортування зерна, кормових сумішей, соєвої макухи, целюлози, дерев’яної тріски, добрив. Використовується відповідно до вимог пожежної безпеки.

Конвеєрна стрічка відповідає таким вимогам: опір до горіння з покриттям, антистатичність, випробування на тертя

KGMG NBR -15 до +60 62 200 Тип стрічок з високим рівнем масло- і жиростійкості. Використовується відповідно до вимог пожежної безпеки – вогнетривке гумове покриття і покриття згідно ISO 340
SMOR NBR/BR -25 до +60 60 150

Покриття з середньою маслостійкістю. Підходить для виробів з невеликою кількістю тваринних жирів і рослинних олій: зернові, ріпак і його відходи, компост, кормові суміші, тирса. Використовується відповідно до вимог пожежної безпеки – вогнетривке гумове покриття і покриття згідно ISO 340.

Конвеєрна стрічка відповідає таким вимогам: опір до горіння з покриттям і без (також вогнезахисний шар), антистатичність, випробування на тертя.

RMOR NBR/BR -30 до +60 63 150

Покриття з середньою маслостійкістю. Підходить для виробів з невеликою кількістю тваринних жирів і рослинних олій (зернові, ріпак і його відходи, компост, кормові суміші, тирса і стружка з низьким вмістом смол / терпена і ін.).

Використовується в умовах роботи при низьких температурах.

RMG PLUS NBR/SBR -25 до +60 65 130

Масло- і жиростійкі покриття і середньомаслостійкий верхній шар. Підходить для матеріалів, що містять тваринний жир або рослинну олію. Даний тип стрічок застосовується при виробництві і переробці зерна, кормових сумішей, соєвої макухи, целюлози, деревної стружки, добрив. Застосовується для стрічок з обрізаною кромкою і для ковзають транспортерів.

Використовується в умовах роботи при низьких температурах

Всі конвеєрні стрічки мають антистатичне покриття відповідно до DIN EN ISO 284: 2004. Маслостійкість залежить від конструкції стрічки (співвідношення між покриттям і зовнішньої гумовою прокладкою, нарізних або рельєфних бортів, з або без нижнього покриття). Стрічки можуть бути виготовлені в різних комбінаціях з гладкими стрічками, стрічками типу supergrip, finegrip, noppen або chevron.

Масло- і жиростійкі конвеєрні стрічки використовуються в наступних сферах:

  • бетонні заводи
  • заводи з переробки сміття, транспортування добрив і залишків, мінерально-переробні заводи
  • металообробна промисловість, утилізація відхідного матеріалу
  • деревообробна промисловість і лісопилки
  • транспортування випорожнень і нечистот,
  • зерна, ріпаку, свіжого корму
  • паперова промисловість

     

Замовити

тел.: +380 99 1873003

тел.: +380 68 1873003

тел.: +380 67 6111533 (Viber, WhatsApp)

Email: 0676111533@ukr.net

Email: office@savatech.com.ua