Конвеєрні стрічки відіграють важливу роль в сільському господарстві і харчовій промисловості. При транспортуванні продуктів, призначених для споживання людиною, використання звичайних чорних конвеєрних стрічок недоцільно. Важливо щоб продукти, які транспортуються, не були забруднені самої стрічкою і щоб всі продукти, що зійшли з стрічки, були безпечні для здоров’я людини. Стрічкові конвеєри використовуються в більшості процесів в сільському господарстві і харчовій промисловості: від збирання врожаю, мийки, обробки, зберігання до упаковки харчових продуктів. Ми виробляємо широкий асортимент конвеєрних стрічок для використання в харчовій промисловості і сільському господарстві з високими стандартами.

Наші харчові конвеєрні стрічки та гумові полотна відповідають вимогам:

 • Рамкового регулювання (ЄС) 1935/2004
 • Німецького Федерального інституту оцінки ризику (BfR)
 • Управління з контролю за продуктами і ліками (FDA)
 • Німецького комітету з безпеки продукції (AfPS – GS Специфікація)

Продукти харчування / урожай Рекомендований тип стрічки Колір Властивості
ФРУКТИ ТА ОВОЧІ Стрічка SAVAGREEN зелена харчовий
ФРУКТИ ТА ОВОЧІ (маслостійість, якщо треба) Стрічка SAVAGREEN MOR зелена харчовий, маслостійкий
М’ЯСО І РИБА Стрічка SAVAGREEN MOR синя харчовий, маслостійкий
Заморожені продукти Стрічка SAVAGREEN MOR синя харчовий, маслостійкий, низька температура
ПЕРЕРОБКА ГОРЕХІВ Стрічка SAVAGREEN MOR біла харчовий, маслостійкий
Рафінований цукор і дрібна борошно Стрічка SAVAWHITE SB-K біла харчовий, антистатичний, маслостійкий, вогнестійкий
Рафінований цукор і дрібна борошно Стрічка SAVAWHITE SB-K T1 біла харчовий, антистатичний, маслостійкий, вогнестійкий, термостійкий
Обробка рису і злаків Стрічка SAVAGREEN MOR біла харчовий, маслостійкий
Сіль Стрічка SAVAGREEN біла харчовий
Цукрові буряки, ріпак, картопля, багасса (і інші цілі, непідготовлені овочі) Стрічка Flat або Chevron чорна анти-абразивний
Зерно Стрічка Flat або Chevron чорна анти-абразивний
ЗЕРНО (маслостійкость, якщо треба) Стрічка Flat або Chevron чорна маслостійкий
ОБРОБКА І ЗБЕРІГАННЯ ЗМІШАНИХ ЗЕРНОВИХ (СИЛОС) Стрічка KMOR, стрічка KGMG чорна огнестойкий, маслостійкий
СІНО І СОЛОМА Кругла стрічка  преспідбірщика Finegrip чорна анти-абразивний
УПАКОВКА В ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ Зелена стрічка Supergrip зелена харчовий

Додаткова інформація надається за запитом.

Конвеєрні стрічки Savagreen:

Серед різних типів конвеєрних стрічок ми також пропонуємо спеціальну харчову гумову конвеєрну стрічку, розроблену для транспортування оливок, помідорів, винограду, яблук та інших подібних продуктів, де в процесі виробництва повинні використовуватися натуральні і нетоксичні матеріали. Оскільки стрічки мають характерний зелений колір, вони називаються стрічками Savagreen.

Стрічки Savagreen доступні у вигляді гладких або шевронних стрічок, з великою різноманітністю профілів в різних конструкціях, шириною від 400 мм до 2,100 мм. Вони також доступні в жиро-і маслостійкому виконанні.

Стрічки Savagreen виробляються відповідно до правил ЄС для матеріалів, які вступають в контакт з харчовими продуктами, і відповідають вимогам ЄС, що стосуються безпеки харчових продуктів.

Наші конвеєрні стрічки Savagreen для транспортування харчових продуктів отримали нагороду за технологічні інновації на виставці Експоліва 2013 Іспанії.

Конвеєрні стрічки Savawhite SB-K:

При транспортуванні порошкових харчових інгредієнтів слід використовувати спеціальні конвеєрні стрічки. Наша гумова конвеєрна стрічка Savawhite SB-K є харчовою, згідно FdA і оцінками німецького Федерального інституту оцінки ризику, антистатичною (згідно EN ISO 284), а також вогнетривкою і важкозаймистою (згідно EN ISO 340).

Завдяки поєднанню даних характеристик, цю стрічку можна використовувати в небезпечних, закритих і запилених середовищах, де статистична електрика здатна викликати вибух, а також в середовищах, в яких обробляються харчові продукти для подальшого споживання людиною. Такі середовища дуже поширені при транспортуванні кристалізованого цукру, зернових в бункерах, солі, рису та інших пилостворюючих матеріалів призначених для споживання людиною і тваринами

Конвеєрні стрічки Savawhite SB-K:

 • SB-K (стандартна стрічка SB-K)
 • SB-K T1 (термостійка стрічка SB-K)
 • SB-K MOR (стійка до масел і жирів стрічка SB-K)

З підвищенням екологічної обізнаності зростає також важливість процесу повторної переробки. Ми пропонуємо широкий асортимент конвеєрних стрічок, які підходять для багатьох областей переробки. Незалежно від того, чи потрібно вам переробити будівельні матеріали (бетон, камінь, асфальт, дерево …) або комунальні відходи, ми можемо запропонувати рішення, яке найкращим чином відповідає вашим вимогам.

Утилізація будівельних матеріалів

Стрічки, які використовуються при переробці будівельних матеріалів, повинні мати високу абразивну стійкість, а також стійкість до порізів та ударів, в той час як для транспортування під великим кутом нахилу, стрічки Chevron з різною висотою профілю це правильний вибір. Деякі типові застосування з використанням найбільш поширених конвеєрних стрічок:

 • переробка асфальту і каменю на мобільних дробарках: конвеєрні стрічки Ripcheck, конвеєрні стрічки Chevron або їх комбінація,
 • сортувальні машини в кар’єрах: Ripcheck, гладкі, шевронні конвеєрні стрічки

Переробка зелених відходів / переробка біомаси

Для переробки зелених відходів / переробки біомаси потрібні стрічки, стійкі до смолі та іншим олій, що містяться в деревині. Гладкі або шевронні стрічки (типи A, AH, AF, F, Noppen), Ripcheck і ковзаючі конвеєрні стрічки будуть хорошим вибором для використання в цих цілях.

Утилізація комунальних відходів

Муніципальні відходи зазвичай містять значну кількість різних масел, жирів і інших агресивних хімікатів, до яких конвеєрні стрічки повинні бути стійкими. Залежно від кількості і типів агресивних хімікатів, що містяться у відходах, ми можемо запропонувати конвеєрні стрічки з різним рівнем стійкості до масел, жирів і хімікатів.

Найбільш поширені типи конвеєрних стрічок, використовуваних на заводах з переробки:

 • гладкі маслостійкі конвеєрні стрічки з верхнім і нижнім покриттям, а також в розсувному виконанні для

  роботи стрічок на металевому / пластиковому столі

 • маслостійкі стрічки Chevron для похилого транспортування відходів, з верхнім і нижнім покриттям, також в

  розсувному виконанні, для роботи стрічок на металевому / пластиковому столі

 • анти-абразивні конвеєрні стрічки для транспортування скла на заводах з переробки

Замовити

тел.: +380 99 1873003

тел.: +380 68 1873003

тел.: +380 67 6111533 (Viber, WhatsApp)

Email: 0676111533@ukr.net

Email: office@savatech.com.ua